SWAN OSA muži OSK Smolenice-Suchá n./Parnou 4:2 (2:0)

Od začiatku sa hral vyrovnaný kombinačný futbal, ktorý sa musel divákom páčiť. Vedenia 1:0  sa ujalo  naše mužstvo už v 15 minúte gol Ján Babinec. V 32 zvýšil naše vedenie na 2:0 Lukáš Kaša. V druhom polčase najskôr pridal v 53  minúte tretí náš gol Dušan Tománek. Hostia znížili na 3:1 v 68 minúte. Na 4:1 upravil v 74 minúte znovu Ján Babinec. V 82 minúte ešte hostia znížili na 4:2.  Potom si už naše mužstvo vedenie ustrážilo a 3  body zaslúžene ostávajú doma. Pre naších mužov je to už tretia výhra v rade a čaká ich zaslúžená odmena.

Goly za domácich: Ján Babinec v 15 a 74 minute, Lukáš Kaša v 32 minute, Dušan Tománek v 53 minute.

Goly za hostí: Marek Slovák v 68 minute, Jakub Lopatka v 82 minute.

Zltá karta:Tibor Pluhár, Lubomír Jánošík za OSK Smolenice a Martinn Jankovič, Martinn Pospíšil za Suchú n/Parnou.

Cervená karta: Dušan Tománek OSK Smolenice a Matej Homík Suchá n./Parnou.