Výsledky víkendových zápasov 4 a 5 apríla 2015.

10:30 hod., Sk.B Prípravka 12.kolo.
OŠK Smolenice – DJ Dobrá Voda 0:5 (0:2).
13:30 hod., OSA Žiaci 16.kolo.
OŠK Smolenice – TJ Dechtice 6:0 (3:0).
Góly za OŠK Smolenice: 2 Dávid Benca, 2 Július Greguš, 1 Adam Jurovatý a Adam Greguš.
15:30 hod., SELECT III.A. Muži 16.kolo.
OŠK Smolenice – TJ Dolné Dubové 11:0 (4:0).
Góly za OŠK Smolenice: 3 Peter Benca, 3 Martin Čulak, 2 Martin Bihári, 2 Alan Černuško a 1 Štefan Kondrček.

Nedeľa 5.4.2015:

13:00 hod., Vliga Západ Dorast 20. Kolo.
TJ Nafta Gbely – OŠK Smolenice 3:2 (0:1).
Góly za OŠK Smolenice: Marek Sudin a Michal Klokner.

Napísali o nás:
Peter Benca nasúkal tri góly za OŠK Smolenice ktoré rozdrvili Dolné Dubové 11:0. Mali si čo vracať, keď Dubové doma na jeseň pripravili OŠK o výhru po penalte v nadstavenom čase, keď sa zápas skončil nerozhodne 2:2. Mužstvo trénera Stana Šoku ale vstúpilo do sobotného zápasu impozantne, keď už po 10 minútach domáci viedli po tvrdej strele Biháriho spoza 16-ky a ďalšej rane Kondrčeka zdiaľky do kúta bezmocného brankára 2:0. Smoleničania nevyvinuli drvivý tlak, ale útočné akcie na solídnom teréne riešili s rozumom a často sa dostávali do zakončenia. Tak ako čiperný Benca v 20. minúte, keď z prava po úniku presne zakončil prízemnou strelou rýchlu akciu. Pod Zámkom pred slušnou návštevou chceli domáci pridať aj ďalšie góly, a po premenenej penalte Martina Biháriho sa čerstvá posila Smoleníc radovala aj druhý krát. Na šesť jarných gólov ale kmeňový hráč Hlohovca už nenadviazal. Po zbytočnej druhej žltej karte sa inak vo férovom zápase musel v závere polčasu porúčať do spŕch. Domácim oslabenie neublížilo. Po prestávke vybehli aj v desiatich s nasadením pridať ďalšie góly. Nedorozumenia v obrane Dubového tvrdo trestal Černuško dva krát netradične ľavou nohou a v závere aj najlepší hráč zápasu Martin Čulák. A to tréner Šoka nabádal k aktivite aj po desiatom góle, a tak v nadstavenom čase zavŕšilo mužstvo hrajúce v bielych dresoch rekordnú výhru 11:0. Napriek niekoľkým incidentom zo záveru prvého dejstva pískal Martin Koppl z Trnavy korektne – i keď si musel pomôcť žltými kartami a dokonca i vylučoval domáceho Biháriho, ktorý sa javil už od úvodného hvizdu mierne premotivovaný. Bez gólu zostal matador domácich Tibor Augustín, no jeho tvrdá robota na hrote nezostane bez povšimnutia a tak sa mu kormidelník Šoka o týždeň opäť pokúsi vybaviť v práci voľno na nedeľný duel o 15:30 v Dlhej. Dolné Dubové privíta v rovnaký čas Opoj.