Dorastenci po tesnej prehre s lídrom uspeli v Kátlovciach

Dorastenci OŠK vyzvali v 13. a 14. kole 5. ligy tímy z opačných koncov tabuľky.

Do Smoleníc pricestoval líder tabuľky

V 13. kole čakal na našich dorastencov mimoriadne náročný súper z Rohova, ktorému na jeseň podľahli na jeho ihrisku 5:2.

Ani odveta sa pre našich chlapcov nevyvíjala priaznivo, už v 12. minúte prehrávali po zásahu Chropovského. V 64. minúte pridal druhý gól hostí Praskač a keď sa o pár sekúnd opäť presadil Chropovský, hrozilo, že doma utrpia nepríjemnú prehru. V závere však dorastenci OŠK zabrali a vďaka dvom gólom Žáka nakoniec nestačili na svojho súpera po výsledku 2:3.

Zaujímavosťou je, že dvojica Žák a Chropovský sa dvakrát presadili aj v prvom meraní síl.

5. liga U19 Západ ZsFZ, 13. kolo
OŠK Smolenice – OŠK Rohov 2:3 (0:1)
Góly: 72., 90. Jakub Žák – 12., 66. David Chropovský, 64. Martin Praskač
ŽK: 65. Patrik Kitta – 90. Lukáš Greguš
80 divákov

OŠK: Jaroslav Jelenek, Filip Remenár, Patrik Kitta, Matej Mareček, Patrik Bezúch (71. Jozef Brázdovič), Július Greguš, Marek Sýkora (C), Igor Ulman (71. Jonáš Sloboda), Kristián Janeček (75. Ján Petráš), Filip Antonín (51. Peter Rangelov), Jakub Žák

S KÁTLOVCAMI opäť úspešne

Po tesnej prehre s Rohovom cestovali dorastenci na ihrisko Kátloviec, ktoré v jesennom stretnutí porazili doma 2:0.

A rovnaký výsledok priniesla aj odveta, v ktorej naši chlapci o výsledku rozhodli už v prvom polčase. Hneď v 2. minúte poslal OŠK do vedenia kapitán tímu Marek Sýkora a po necelej polhodine hry definitívne potvrdil šiestu výhru OŠK v sezóne Peter Rangelov.

TJ FC Kátlovce – OŠK Smolenice 0:2 (0:2)
Góly: 2. Marek Sýkora, 28. Peter Rangelov
ŽK: 10. Juraj Kriško, 77. Adrián Hajšo (obaja TJ FC)
30 divákov

OŠK: Jaroslav Jelenek, Filip Remenár (76. Filip Antonín), Patrik Kitta, Matej Mareček, Július Greguš, Marek Sýkora (C), Igor Ulman (65. Jonáš Sloboda), Kristián Janeček (65. Patrik Bezúch), Peter Rangelov (81. Ján Petráš), Jakub Žák, Matej Hodulík

ĎALŠÍ ZÁPAS

V 15. kole privítajú dorastenci OŠK na štadióne pod zámkom Moravský Svätý Ján, ktorému majú čo oplácať. Na ihrisku Slavoja totiž v polovici septembra prehrali po dvoch góloch Gabriela Štefeka 2:0. Príďte podporiť našich dorastencov v súboji s tabuľkovým susedom.

15.4. o 15:30 OŠK Smolenice (7.) – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján (8.)

1   TJ Kopčany 14 11 2 1 53:16 35 11 0
2 OŠK Rohov 14 11 1 2 55:23 34 13 0
3 TJ Slavoj Boleráz 14 10 1 3 48:16 31 10 0
4 TJ Vinohradník Suchá nad Parnou 14 9 3 2 68:26 30 9 0
5 SFC Kopánka 14 8 1 5 50:26 25 7 0
6 TJ NAFTA GBELY 14 7 2 5 40:18 23 2 0
7 OŠK Smolenice 14 6 1 7 37:33 19 -2 0