Koniec víťaznej série, dorast OŠK zosadili z čela tabuľky Kopčany

Dorastenci OŠK Smolenice odštartovali novú sezónu vo veľkom štýle, keď z úvodných troch zápasov vyťažili pri celkovom skóre 13:1 deväť bodov a usadili sa na čele tabuľky 5. ligy.

Všetko odštartovala výhra v úvodnom zápase ročníka, v ktorom sme na domácom trávniku privítali Kopánku. Už v 13. minúte poslala našich dorastencov do vedenia z pokutového kopu letná posila z Boleráza Klimo a o dvadsať minút po ňom zvýšil náš náskok Žák.

V úvode druhého dejstva sa presadil aj J. Greguš a krátko po ňom pridal štvrtý domáci gól M. Hodulík. Konečnú podobu skóre na 5:0 v náš prospech upravil desať minút po príchode na ihrisko ďalší nový hráč v našom drese Manca.

# Hráč Pozícia Góly Asistencie ŽK ČK

Aj v zápase v Moravskom Svätom Jáne sa nám v prvom polčse podarilo skórovať dvakrát, v 23. minúte sa presadil kapitán Sýkora a tesne pred prestávkou pridal svoh druhý gól v smolenickom drese Klimo.

Ani po návrate z kabín aktivita našich dorastencov neustávala, v 65. minúte poslal loptu do siete M. Hodulík a o sedem minút neskôr skóroval aj striedajúci Janeček. Zásah domáceho Chvátala v 88. minúte tak síce ukončil nepriestreľnosť našich brankárov, no nič nezmenil na jasnej výhre našich dorastencov v pomere 4:1.

Podrobnosti

3. septembra 2017 13:30 2017/18 2 90'

Výsledky

TJ Slavoj Moravský Svätý Ján U19011Prehra
U19224Výhra

U19

Ďalší domáci zápas priniesol naše ďalšie vysoké víťazstvo. Súperom dorastencov OŠK boli tentoraz Kátlovce, ktoré v prvom polčase vyťahovali zo svojej bránky len jednu loptu, ktorú medzi žrde po polhodine hry poslal Janeček.

Následne sa skóre menilo až v 62. minúte, v ktorej vlastného brankára prekonal Ferech. Už o pár sekúnd sa premiérovo v kategórii dorastencov presadil Dubčák a keď v závere dvíhal ruky nad hlavu aj Jurovatý, tešili sa naši chlapci z výhry 4:0 a líderskej pozície v tabuľke súťaže.

Podrobnosti

9. septembra 2017 15:00 2017/18 3 90'

Výsledky

U19134Výhra
TJ FC Kátlovce U19000Prehra

U19

O tú však prišli v 4. kole po zápase v Kopčanoch, kde mohli prehrávať už v závere prvého polčasu, no Ivánek pokutový kop nepremenil.

Skóre sa tak menilo po prvý raz až v 57. minúte, keď našu bránu odklial Dermek. Následne mohli góly padnúť na oboch stranách, no misky váh sa na domácu stranu definitívne podarilo nakloniť práve Ivánkovi, ktorý gólmi v 84. a 88. minúte odčinil svoje zaváhanie pri jedenástke a rozhodol o prvej prehre dorastencov Smoleníc v tejto sezóne. Po nej prenechali líderskú pozíciu Rohovu, nám patrí po štyroch zápasoch druhá priečka.

13 TJ Iskra – Horné Orešany 3 0 0 3 6:16 0 1 -3 0

Najbližšie sa naši dorastenci predstavia na domácom trávniku proti ŠK Slávia Zeleneč.  Výkop zápasu je naplánovaný na sobotu 23. septembra od 15:30. Príďte nás povzbudiť!