Dorast v dohrávke s bodom z Mokrého Hája

Netradične v stredu sa dorastenci OŠK Smolenice predstavili v dohrávke 21. kola 5. ligy ZsFZ Západ na trávniku Mokrého Hája.

A ako prví sa tešili práve Smoleničania, keď v 27. minúte prekonal domáceho brankára Lakosila Žák. Radosť našich chlapcov však trvala len krátko, v 34. minúte vyrovnal Hanic a o pár desiatok sekúnd navyše striedal aj autor úvodného zásahu OŠK Žák.

Po necelej hodine hry šli po prvý raz do vedenia domáci, keď loptu za chrbát Maštalíra poslal Petrovič. Tesný náskok Mokrohájčanov vydržal do 85. minúty, v ktorej sa z bieleho bodu nemýlil Greguš. Možnosť na pokutový kop mali v 88. minúte aj domáci, Hatala však neuspel a body sa tak delili.

5. liga ZsFZ Západ, 21. kolo
FK Mokrý Háj – OŠK Smolenice  2:2 (1:1)
Góly: 34. M. Hanic, 59. J. Petrovič – 27. J. Žák, 85. J. Greguš
V 88. minúte nepremenil pokutový kop Robert Hatala (MH)
ŽK: 75. M. Hanic – 43. P. Vandák, 66. D. Fulajtár
30 divákov

OŠK: Kristián Maštalír (61. Daniel Fulajtár) – Filip Remenár, Adam Lančarič, Lucas Poór, Ivan Dubčák, Július Greguš (C), Emanuel Schwarz, Jakub Žák (38. Jonáš Sloboda), Boris Rangelov, Peter Vandák (46. Šimon Uhlík), Michal Uhlík

V ďalšom zápase sa naši dorastenci predstavia v sobotu 26. mája od 17:00 opäť vonku, tentokrát nastúpia na trávniku Družstevníka Rybky.