Ďalší víkend, počas ktorého potešila len prípravka

Tri prehry, jedna z toho kontumačná, a jedna výhra, to je bilancia ďalšieho nevydareného víkendu v podaní OŠK.

Prípravka opäť víťazne

Rovnako ako pred týždňom, aj tentokrát nám urobila radosť prípravka. Po domácej výhre s Dechticami si totiž tri body odviezla aj z trávnika béčka Zelenča. Rozhodlo  tom druhé dejstvo, počas ktorého do čierneho mierili Vosátko a Uhlík.

U13 Sk. B ObFZ Trnava, 7. kolo
ŠK Slávia Zeleneč B – OŠK Smolenice 0:2 (0:0)
Góly: 29. D. Vosátko, 43. V. Uhlík
30 divákov

SMOLENICE: Alexander Novák, Dávid Mucha, Martin Kovarský, Dominik Vosátko, Daniel Janurík, Petra Viteková, Timotej Haberl, Vlastimil Uhlík, Pavol Púchovský, Marek Žák, Jakub Kovarský, Tomáš Pašek, Lukáš Mitas
Tréner: Tomáš Haberl

Žiaci znova bez bodov

V minulom kole domáca prehra so Zelenčom, v tomto porážka na trávniku Modranky. Domáci sa v zápase presadili dvakrát, keď v závere prvého polčasu skóroval Gurovič a v závere toho druhého stanovil konečný výsledok na 2:0 z pokutového kopu Duračka.

4. liga U15 ObFZ Trnava, 9. kolo
ŠK Modranka – OŠK Smolenice 2:0 (1:0)
Góly: 34. P. Gurovič, 70. O. Duračka (11m)
25 divákov

SMOLENICE: Bruno Ondruš (C) – Timotej Krist, Marcel Belanský, Ronald Poór, Juraj Lipták, Patrik Kondrček, Ivan Chmelík, Adam Kadlec, Miroslav Pašek, Michal Uhlík, Pavol Lipták, Branislav Krchňák, Filip Kanich, Ľuboš Galgóci
Tréner: Peter Kvapil

Dorastenci nevycestovali, ich výpomoc však mužom nepomohla

Keď krátko pred odchodom do Rohova bola v kabíne pripravená na zápas len deviatka dorastencov a situácia u nášho áčka nebola kvôli rovnakým problémom s virózami a zraneniami o moc lepšia, navyše pre tresty chýbali kapitán Tomáš Štibraný a stopér Lukáš Nídel, vedenie nášho klubu sa rozhodlo pre rázny krok a súboj U19 odvolalo, aby jej hráči mohli pomôcť áčko v zápase proti Slovenskej Novej Vsi. V základe sa nakoniec objavili až traja z nich, na body to ale aj tak nestačilo.

Duel totiž nášmu áčku vôbec nevyšiel. V úvodných minútach síce mohli skóre otvoriť Vandák i Boledovič, svoje príležitosti ale nevyužili a zahrmelo na opačnej strane, keď v 32. minúte nakopol loptu takmer zo stredového kruhu Novák a tá na prekvapenie všetkých zapadla až za chrbát Kvapila. Náladu pred prestávkou zlepšil Vandák, ktorý vyrovnal na 1:1, no nerozhodný stav vydržal po návrate na trávnik len desať minúť, keď hostí poslal znova do vedenia Šivoň.

Domáci sa v ofenzíve trápili, absencia T. Štibraného bola pri zakladaní útokov viditeľná a neoživilo ju ani striedanie, keď sa na hrot útoku posunul Kollarovič. Aj preto sa o najväčšie príležitosti na vyrovnanie postarali netradiční hráči – pokus Jurovatého, ktorý sa posunul na defenzívneho stredopoliara namiesto zraneného Juricu, zneškodnil brankár hostí, ten bol na svojom mieste aj pri šanci Panáka, ktorý po hlavičkovom predĺžení Kollaroviča ležiac nedokázal loptu z metra ani na trikrát pretlačiť za jeho chrbát a v úplnom závere opäť domáci stopér, ktorý po rohu napriahol z 18 metrov, no jeho projektil rozozvučal len žrď. Skóre sa tak viac nemenilo…

Napriek druhému zaváhaniu v rade zostávajú naši muži naďalej na čele tabuľky, keďže prehrala aj Slávia Trnava, ktorá nečakane neuspela vo Vlčkovciach (2:3).