FOTO Skvelý výsledok prípravky, dorastenci rozhodli za sedem minút

Jesenná časť ligových súťaží je na konci. Pozrite sa, ako sa s ňou rozlúčili naši prípravkári, žiaci a dorastenci.

Prípravka uštedrila Zvončínu prvú prehru v sezóne

Skvelá bodka za jeseňou v podaní našich prípravkárov. Na štadión pod zámkom pricestoval suverénny líder súťaže Zvončín, ktorý do tohto duelu nestratil ani jediný bod a vedenia sa po vlastnom góle ujal na našom trávniku. Chlapci však zabrali, okamžite Vosátkom vyrovnali a v 22. minúte po zásahu Kovarského prvý raz viedli.

Festival zahodených šancí v našom podaní potrestal po brejku Kovačič, no práve jeho zásah akoby Smoleničanov znova naštartoval a po góloch Januríka, Kovarského a Vosátka nakoniec triumfovali jednoznačne 5:2. Zvončín tak u nás utrpel vôbec prvú stratu bodov a kým za predchádzajúcich deväť zápasov inkasoval len štyri góly, v Smoleniciach ťahal loptu zo siete až päťkrát.

Zimu tak naši prípravkári strávia na peknom štvrtom mieste s dvojbodovou stratou na tretiu a päťbodovou na prvú priečku tabuľky.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”69″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show as slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]U13 Sk. B ObFZ Trnava, 11. kolo
OŠK Smolenice – FC Agropo Zvončín 5:2 (2:1)
Góly: 9., 50. D. Vosátko, 22., 42. M. Kovarský, 39. D. Janurík – 8. L. Frimmer (vl.), 37. L. Kovačič

SMOLENICE: Bruno Greguš, Lukáš Frimmer (C), Pavol Púchovský, Martin Kovarský, Daniel Janurík, Dávid Mucha, Dominik Vosátko, Timotej Haberl, Vlastimil Uhlík, Jakub Kovarský, Tomáš Pašek, Lukáš Mitas, Petra Viteková

Žiaci stratili v závere dva body

So Zvončínom si sily zmerali aj naši žiaci.  Tí už v 12. minúte po góloch Krista a Chmelíka vyhrávali 2:0, no tento náskok nakoniec neudržali. V 23. minúte znižoval Tichý a o vyrovnanie sa päť minút pred koncom duelu postaral Kramár. Žiaci OŠK tak budú zimovať na 10. mieste.

4. liga U15 ObFZ Trnava, 13. kolo
OŠK Smolenice – FC Agropo Zvončín 2:2 (2:1)
Góly: 4. T. Krist, 12. I. Chmelík – 23. S. Tichý, 65. D. Kramár
50 divákov

SMOLENICE: Bruno Ondruš (C) – Timotej Krist, Marcel Belanský, Ronald Poór, Juraj Lipták, Patrik Kondrček, Ivan Chmelík, Adam Kadlec, Miroslav Pašek, Michal Uhlík, Pavol Lipták, Branislav Krchňák, Filip Kanich, Ľuboš Galgóci

Za sedem minút

Titulok asi najlepšie popisuje to, čo sa odohralo v zápase nášho dorastu na trávniku Slávie Zeleneč. Tí diváci, ktorí prišli na na duel len o sedem minút neskôr, museli byť poriadne šokovaní, Smoleničania totiž v tom čase vyhrávali už rozdielom triedy. Dvakrát sa presadil Jurovatý, a následne svoj 20. zásah v tejto sezóne dosiahol suverénne najlepší strelec súťaže Greguš. Domáci dokázali v druhom polčase už len znížiť na konečných 1:3.

Dorast OŠK v natlačenom čele tabuľky, kde prvý a piaty tím delia len dva body, obsadil po jeseni tretie miesto. O to viac teraz mrzí nevyužitá jedenástka proti Slávii v nadstavenom čase minulého kola, ktorá by znamenala plus dva body a v týchto riadoch by sme vďaka nim mohli písať, že  dorast napodobnil mužov a po jeseni kraľuje súťaži. Nevadí, odložíme si to na koniec sezóny ;).