OŠK Smolenice A vs FK AŠK Slávia Trnava

vs

Tí, čo sa boli pozrieť na zápas proti Bukovej, museli byť z hry, ktorú predvádzali Smoleničania v tomto zápase, doslova zaskočení. Po biednom výkone v predchádzajúcom kole totiž hráči OŠK opäť hrali s chuťou a vypracovávali si aj množstvo šancí. Hostia z Trnavy však boli v prvom polčase zdatným súperom a viackrát aj nebezpečne pohrozili. Naprie tomus a po góloch Sudina a Hrkeľa odchádzalo na polčasovú prestávku za stavu 2:0. Hneď po nej znížil Poláček, no jeho gól ako keby domácich prebudil a tí pridali ďalšie dva zásahy. V záverečnej polhodine sa vrece s gólmi doslova roztrhlo a diváci ich videli ešte poltucet, celkovo za druhé dejstvo málo vídaných deväť. Konečné skóre hovorilo jasnou rečou v prospech hráčov OŠK, ktorí sa tak mohli tešiť z víťazstva 8:3. Góly hostia: 46. Tomáš Poláček, 63. Peter Holovič, 80. Filip Uhrík