FK TJ Družstevník Buková – OŠK Smolenice A

vs

Po gólových hodoch zažili naši muži v derby v Bukovej poriadne bolenie brucha. V pre absencie výrazne pozmenenej zostave síce mohli hneď v úvode streliť dva góly, no svoje tutovky zahodili. Trestom bol gól Vitteka, po ktorom sme mohli opäť skórovať aj my, no znova sme v zakončení zaváhali. V snahe o dobytie bránky Bukovej sa otvárali zadné vrátka v defenzíve OŠK, čo domáci dokonale využili a pridali ešte štyri zásahy. Tesne pred koncom polčasu síce T. Štibraný z priameho kopu znížil, no do kabín sa aj tak odchádzalo za zahanbujúceho stavu 5:1. Po prestávke sa hráči OŠK nadýchli k stíhacej jazde a znížili na rozdiel dvoch gólov, záver však absolútne nezvládli a inkasovali ešte dvakrát. Z Bukovej tak odchádzali s výpraskom 7:3. To, akou hrou sa v ofenzíve Smoleničania v tomto zápase prezentovali, najlepšie dokazuje fakt, že z tucta striel na bránu Bukovej sa až o desať postarali obrancovia, predovšetkým stopér Čavojský. Góly domáci: 10., 89., 90. Marek Vittek, 19. Ján Molnár, 25. Patrik Karaba, 30. a 40. Martin Študenc