Dorastenci nechali zabudnúť na jesenný zápas so Šaštínom

Dorastenci OŠK Smolenice vo svojom úvodnom zápase jarnej časti cestovali na ihrisko Slovana Šaštín-Stráže, s ktorým v jesennom stretnutí vyhrávali doma už 2:0, no nakoniec sa museli uspokojiť s bodom.

Naši chlapci šli v Šaštíne do vedenia už v 13. minúte zásluhou K. Janečka a o štyri minúty sa skóre menilo opäť, keď sa presadil aj J. Žák.

Ešte pred prestávkou ale znížil K. Barkóci a pripomenul tak prvý vzájomný duel s týmto súperom. Tentokrát však naši dorastenci už vyrovnanie nepripustili a keďže do streleckej listiny sa už nezapísali ani oni, odchádzali domov s tromi bodmi za tesnú výhru 1:2.

5. liga U19 Západ ZsFZ
TJ Slovan Šaštín-Stráže – OŠK Smolenice 1:2 (1:2)
Góly: 42. K. Barkóci – 13. Kristián Janeček, 17. Jakub Žák
ŽK: 45. Marek Sýkora, 74. Jakub Žák (obaja OŠK)

OŠK: Daniel Fulajtár, Filip Remenár (66. Filip Antonín), Patrik Kitta, Matej Mareček, Patrik Bezúch, Matej Hodulík, Július Greguš, Marek Sýkora (C), Igor Ulman, Kristián Janeček, Jakub Žák (88. Ján Petráš)

Naši chlapci sú tak aktuálne v tabuľke s 5 výhrami, jednou remízou a 6 prehrami siedmi s trojbodovou stratou na Kopánku a trojbodovým náskokom pred Kátlovcami.

Už túto nedeľu na nich čaká mimoriadne atraktívny súper, keď na našom štadióne privítajú lídra súťaže Rohov.