Fantastický víkend Smoleníc – celkové skóre 35:1

Výbery OŠK Smolenice majú za sebou mimoriadne vydarený víkend. V štyroch zápasoch nestratili ani bod, inkasovali jediný gól a nastrieľali ich až 35.

Prípravka rozdrvila Trstín

Najvýraznejšie k počtu nastrieľaných gólov prispeli naši prípravkári. Tí sa s Trstínom vôbec nemaznali a v oboch polčasoch mu do siete poslali zhodne tucet lôpt. Darilo sa najmä Danielovi Januríkovi, ktorý sa postaral až o sedem gólov, hetrik zaznamenali Martin Kovarský a Lukáš Frimmer a celkovo sa presadilo až 11 hráčov.

U13 Sk. B. ObFZ Trnava, 3. kolo
OŠK Smolenice – TJ Sokol Trstín 24:0 (12:0)
Góly: 3. T. Haberl, 4., 28. D. Mucha, 5., 8., 10., 16., 24., 25., 30. D. Janurík, 12., 40., 50. L. Frimmer, 14., 34., 38. M. Kovarský, 20., 47. J. Kovarský, 22., 45. T. Pašek, 32. D. Vosátko, 35. P. Viteková, 42. P. Puchovský, 46. A. Novák
40 divákov

Smolenice: Bruno Greguš – Martin Kovarský, Lukáš Frimmer (C), Dominik Vosátko, Daniel Janurík, Dávid Mucha, Alexander Novák, Petra Viteková, Timotej Haberl, Pavol Púchovský, Marek Žák, Jakub Kovarský, Tomáš Pašek, Lukáš Mitas, Sebastian Herceg

Žiači uspeli v Dobrej Vode

Žiaci cestovali do Dobrej Vody, kde vyzvali domáci Slavoj Boleráz. Už v 2. minúte otvoril skóre vlastným gólom domáci Kučerka, v 51. minúte zavŕšil triumf našich chlapcov v pomere 2:0 Krist.

4. liga U15 ObFZ Trnava, 5. kolo
TJ Slavoj Boleráz-Dobrá Voda – OŠK Smolenice 0:2 (0:1)
Góly: 2. D. Kučerka (vl.), 51. T. Krist
50 divákov

Smolenice: Bruno Ondruš (C) – Timotej Krist, Tobias Haberl, Marcel Belanský, Ronald Poór, Juraj Lipták, Patrik Kondrček, Ivan Chmelík, Adam Kadlec, Miroslav Pašek, Michal Uhlík; náhradníci: Pavol Lipták, Branislav Krchňák, Filip Kanich, Ľuboš Galgóci

Dorastenecký poltucet

Prvá výhra vonku a hneď šesťgólová. Taký je výsledok zápasu našich dorastencov na trávniku FC Rybky. Už po prvom polčase sme vyhrávali gólmi Greguša a Rangelova 2:0, po návrate z kabín pokračovali Smoleničania v kanonáde, ktorá sa zastavila až na čísle šesť. Julo Greguš sa zaskvel štyrmi zásahmi, okrem Rangelova pridal jeden gól aj Vandák.

5. liga Západ U19, 6. kolo
FC Rybky – OŠK Smolenice 0:6 (0:2)
Góly: 34., 48., 71., 80 J. Greguš, 42. B. Rangelov, 50. P. Vandák
ŽK: 21. J. Brázdovič, 70. I. Dubčák
57 divákov

Smolenice: Kristián Maštalír – Róbert Jaraba, Lucas Poór, Adam Lančarič, Ivan Dubčák, Adam Jurovatý (C), Emanuel Schwarz, Július Greguš, Boris Rangelov (71. Richard Jaraba), Peter Vandák, Jozef Brázdovič

Muži s 21. výhrou v rade

Hostia z Opoja pricestovali len v desiatich, pomer síl na ihrisku sa však veľmi rýchlo vyrovnal, keď už po štvrťhodine hry zastavil únik P. Nejezchleba Jurovatý a rozhodca mu okamžite ukázal červenú kartu. Naši muži však zareagovali najlepšie ako mohli, už o pár desiatok sekúnd ich do vedenia poslal Kollarovič, ktorý o sedem minút neskôr pridal aj svoj druhý zásah. V 29. minúte zdramatizoval duel P. Nejezchleb, no Jurica nám krátko na to opäť vrátil dvojgólový náskok.

Úvodná štvrťhodina druhého dejstva sa niesla v réžii hostí, ktorí sa tešili po hlavičke P. Nejezchleba aj z gólu, ten však nakoniec pre postavenie mimo hry neplatil. Kým domáca defenzívna pätica naďalej robila všetko pre to, aby nepúšťala Opoj do nebezpečných situácií, ofenzívna formácia OŠK smerom dopredu po prestávke sklamala. Nielen že nedokázala podržať loptu na polovičke súpera a nedopriala tak svojim defenzívnym radom čas vydýchnuť si, no zároveň sa k vážnejšiemu zakončeniu ani poriadne nedostala. Krídla boli doslova stratené a zakončenia spoza šestnástky smerovali zväčša mimo priestoru troch žrdí. Brankár hostí tak loptu zo svojej siete neťahal už ani raz, no keďže druhopolčasové čisté konto si udržal aj náš gólman Kvapil, smolenické áčko sa po zápase mohlo tešiť z 19. ligovej a celkovo 21. súťažnej výhry v rade.