VIDEO Žiaci na turnaji v Trnave prípravkárov nenapodobnili

Po výborných výsledkoch prípravky OŠK Smolenice sa v športovej hale v Trnave predstavila aj naša U15.

Slávia Zeleneč – OŠK SMOLENICE 3:2

Proti Zelenču sa nám síce podarilo vrátiť do zápasu, keď sme z 0:2 minútu pred koncom vyrovnali na 2:2, gól už o pár sekúnd neskôr ale zmaril naše šance na bodový zisk.

OŠK SMOLENICE – Špačince 4:2

So Špačincami sme prehrávali 0:1 i 1:2, no vždy sme dokázali vyrovnať a v úplnom závere sme nakoniec aj strhli výhru na svoju stranu.

Boleráz – OŠK SMOLENICE 4:2

Súboj s Bolerázom sme odštartovali raketovým zásahom pár sekúnd po úvodnom hvizde. Hráči Slavoja nám však následne nastrieľali tri góly po sebe a hoci sme dokázali znížiť, definitívu troch bodov pre nášho súpera dal zásah v 13. minúte.

OŠK SMOLENICE – Zvončín 3:3

Proti Zvončínu sme si spomenuli na naše úvodné zápasy v skupine. Prehrávali sme 0:1 a neskôr aj 1:3, no dvoma rýchlymi gólmi sme vyrovnali a vybojovali aspoň bod.