Dorast odštartoval zimnú prípravu remízou

Dorastenci OŠK Smolenice cestovali na svoj úvodný zápas v rámci zimnej prípravy do Brezovej pod Bradlom, kde ich preverili hráči Bolerázu.

V prvom polčase sme mal viac z hry, čo vyústilo do viacerých výborných šancí, no v zakončení sme sa trápili. Hneď niekoľko príležitostí mal Peter Vandák, no neuspel ani raz, z gólu sa tak tešil len Julo Greguš.

Po prestávke sa stále viac prejavovalo, že kým naši chalani s prípravou len začínajú, dorastenci Bolerázu už absolvovali niekoľko tréningov a kondične sú na tom lepšie. To vyústilo aj do ich vyrovnávajúceho zásahu. Nakoniec sme sa predsa mohli tešiť z výhry, no Greguš ponúknutú šancu presadiť sa v zápase po druhý raz, keď sme zhruba v 85. minúte získali výhodu pokutového kopu, nevyužil.

V prvom prípravnom zápase v tomto roku tak dorastenci Smoleníc remizovali s rovesníkmi z Bolerázu 1:1.

TJ Slavoj Boleráz U19 – OŠK Smolenice U19 1:1 (0:1)
Gól OŠK: J. Greguš