Muži sklamali, z Opoja si vezú len bod

Gól Lukáša Nídela dopomohol nášmu áčku len k deľbe bodov.

Po suverénnom triumfe nad Bukovou cestovali naši muži do Opoja, kde v úvodnom jarnom zápase zvíťazili jasne 5:0, v pozícii favorita. Na trávniku to však potvrdiť nedokázali.

Duel sme síce začali výborne, keď sa už v 11. minúte presadil Nídel, radosť z tesného náskoku nám však vydržala len pár desiatok sekúnd, v 14. minúte vyrovnával Furko. O šesť minút sa skóre menilo opäť a znova sa vlnila sieť za brankárom Kvapilom, do streleckej listiny sa zapísal Blažek a razom sme prehrávali.

V druhom polčase padol len jediný gól, o ktorý sa v 66. minúte postaral xo štandardky, keď oblúčikom zaskočil domáceho brankára, striedajúci Tomáš Štibraný. Vyťažiť sme nedokázali ani z 20 minútovej presilovej hry po vylúčení Rotha a tak sme z Opoja odchádzali len s nerozhodným výsledkom.

Pri prehre Slávie v Bukovej a výhre Šúroviec v Dolnom Dubovom mrzia o to viac tri stopercentné príležitosti Kollaroviča, ktoré zostali nepremenené. Po strate dvoch bodov totiž naši muži klesli v tabuľke až na tretie miesto.