Dorastenci U19 odohrali sobotu 26.3.2022 o 12:30h domáci zápas proti ŠK LR CRYSTAL (Lednické Rovné).

Dorastenci vyzvali na domácom ihrisku súpera, ktorý sa nachádza aktuálne na 9.mieste tabuľky.

Hneď v úvode zápasu (5.min) mali naši dorastenci vyloženú šancu, ktorou sa mohol presadiť Tobias Haberl.

Prvý gól v zápase prišiel už 6. minúte, keď si strelecky účet otvoril Patrik Krchnák hlavičkou centrovanú z rohu (1:0).

O minútu neskôr si otvoril svoj strelecký účet aj Michal Uhlík (2:0). S jedným presným zásahom nechcel odísť z ihriska a tak sa v 16. minúte postaral o další gól na 3:0

Do konca prvého polčasu sa presadili ešte Patrik Krchnák (25. min 4:0, 29. min 5:0), Emanuel Schwarz (38. min 6:0) a Dominik Šaradín (42. min 7:0).

Po zmene strán sa gólové vrece na našej strane zastavilo prvých 30 min. zápasu. V druhom polčase padol gól až v 77. minúte, ktorý strelil Patrik Krchnák (8:0).

Dorastencom sa ale nepodarilo udržať v čisté konto a tak súper ŠK LR CRYSTAL v 78. minúte odpovedal gólom na 8:1. (Dávid Hladký).

Naši dorastenci však chceli tento náskok zvýšiť a tak v zvyšných minútach 2. polčasu sa strelecky presadili Dominik Šaradín (80. min 9:1) a Patrik Krchnák (85. min 10:1, 90. min 11:1).

Týmto výsledkom si priebežne udržali prvé miesto v tabuľke (36 bodov), kde aktuálne sú o priečku vyššie nad FK Bradlan Brezová pod Bradlom s 1 bodovým náskokom.

TOP Momenty zápasu:

14. kolo IV. liga U19 SZ: OŠK SMOLENICE vs ŠK LR CRYSTAL (11:1, polčas 7:0)

Základná zostava: 1-Bruno Ondruš, 3-Patrik Kondrček, 6-Lucas Poór , 4-Marcel Belanský, 2-Pavol Lipták,
8-Emanuel Schwarz, 7-Tobias Haberl, 9-Patrik Krchnák (C), 10-Adam Kadlec, 14-Dominik Šaradín, 12-Michal Uhlík
Náhradníci: 16-Martin Moravčík, 15-Filip Kanich, 13-Sebastian Maštalír

ŽK:
Góly: Patrik Krchnák (6′, 25′, 29′, 77′, 85′, 90′), Michal Uhlík (6′, 16′), Emanuel Schwarz (38′), Dominik Šaradín (42′, 80′)

Realizačný tím: Peter Kvapil – tréner, Igor Schwarz – vedúci družstva, Roman Čavojský – masér, Radoslav Janurík – člen realizačného tímu