Úspešný jarný štart prípravky, dva zápasy, dve výhry

Prvé dve kolá má za sebou prípravkárska skupina B ObFZ Trnava. V nich narazili naši chlapci na Suchú nad Parnou a Sláviu Trnava.

Po vysokej výhre doma tri body aj z odvety

V úvodnom 12. kole cestovala prípravka OŠK na trávnik Suchej nad Parnou, ktorú v jesennom zápase porazila vysoko 8:1, keď sa štyrmi gólmi blysol kapitán tímu Tobias Haberl.

Ten hral dôležitú úlohu aj v odvetnom stretnutí, po góle M. Kovarského zvyšoval v 21. minúte už na 0:2. Domácim sa však po prestávke podarilo vrátiť do zápasu, Bohunický a Izakovič vyrovnali v priebehu ôsmich minút na 2:2.

Tri body si nakoniec ale predsa odviezli naši chlapci, keď v 37. minúte prekonal domáceho brankára po tretí raz v dueli D. Vosátko.

Skupina B ObFZ Trnava, 12. kolo
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou – OŠK Smolenice 2:3 (0:2)
Góly: 27. M. Bohunický, 35. O. Izakovič – 18. M. Kovarský, 32. T. Haberl, 37. D. Vosátko
30 divákov

Tréner: Tomáš Haberl

Proti Slávii úspešne aj doma

Na trávniku Slávie Trnava sa na jeseň zrodilo vysoké víťazstvo Smoleničanov v pomere 0:5, keď sa hetrikom zaskvel Haberl a dva góly zaznamenal Mucha, úvod odvety však našim chlapcom nevyšiel, keď už v 11. minúte vyťahovali loptu zo svojej siete po zásahu T. Baranca.

Ešte pred prestávkou ale vyrovnal D. Vosátko a po polčase sa opäť predviedol domáci kapitán Haberl, ktorý svojimi gólmi s poradovým číslom 15 a 16 otočil skóre a zariadil výhru OŠK 3:1.

Po domácej prehre Bolerázu s ŠK Blava 1928 a Zvončína s Dobrou Vodou poskočili naši prípravkári v tabuľke už na štvrté miesto, keď ich len jediný gól delí od tretej Hornej Krupej.

Skupina B ObFZ Trnava, 13. kolo
OŠK Smolenice – FK AŠK Slávia Trnava 3:1 (1:1)
Góly: 17. D. Vosátko, 27. a 33. T. Haberl – 11. T. Baranec
20 divákov

OŠK: Timotej Krist, Tobias Haberl (C), Martin Kovarský, Dominik Tokár, Martin Štibraný, Ivan Chmelík, Tomáš Hodulík, Boris Chmelík, Matej Belica, Dominik Vosátko, Dávid Mucha, Lukáš Frimmer, Pavol Lipták

ĎALŠÍ ZÁPAS

V najbližšom zápase však na našich chlapcov čaká mimoriadne ťažký súper. Líder tabuľky, ktorý v tejto sezóne ešte neprehral a body stratil len raz za remízu, už v jesennom zápase potvrdil svoju silu, keď na štadióne pod zámkom zvíťazil jasne 0:4. O všetky jeho góly sa postaral suverénne najlepší strelec súťaže Lukáš Danko, ktorý ich už má na konte celkovo 30!

Príďte povzbudiť chlapcov OŠK v sobotu dopoludnia na štadión Dobrej Vody.