V sobotu sa odohrali 3 zápasy našich mužstiev – Dorast U19 a mladší žiaci U13 a prípravky U9. V tomto článku Vám prinášame zhrnutie celého dnešného dňa.

Dorastenci vyzvali na domácom ihrisku súpera, ktorý sa nachádza na 2.mieste tabuľky. Dorastenci mali šance hneď v úvode zápasu, ktoré ale nevyužili.

Naši sa gólovo presadili až v 10 gólom Adam Kadleca. O další góly v zápase sa postarali Patrik Krchnák v 16. minúte a v 28. minúte Tobias Haberl. Gólovú bodku v prvom polčase dal Dominik Šaradín v 45.minúte.

Druhý polčas góly na našej strane a hostia len znížili náskok dorastencov o 3. Za hostí sa až v 80. minúte presadil hráč Matej Lipovský.

TOP Momenty zápasu:

4. kolo IV. liga U19 SZ: OŠK SMOLENICE vs FK JUNIOR KANIANKA (4:1)

Základná zostava: 1-Bruno Ondruš, 3-Patrik Kondrček, 4-Marcel Belanský, 6-Lucas Poór, 2-Juraj Lipták,
8-Emanuel Schwarz, 10-Adam Kadlec, 7-Tobias Haberl, 12-Miroslav Pašek, 9-Patrik Krchnák (C),
14-Dominik Šaradín
Náhradníci: 11-Jakub Smolek, 13-Martin Kovarský, 15-Filip Kanich

ŽK: Marcel Belanský
Góly: Adam Kadlec (10′), Patrik Krchnák (16′), Tobias Haberl (28′), Dominik Šaradín (45′)

Realizačný tím: Peter Kvapil – tréner, Roman Čavojský – vedúci družstva, Pavol Smolek – masér, Radoslav Janurík – člen realizačného tímu

14TJ Družstevník Horná Nitra Nedožery-Brezany30031:80

Veková kategória U13 (Mladší žiaci) odohrala v sobotu 28.augusta svoj prvý zápas v tejto sezóne.
Nastúpili na ihrisku v Horných Orešanoch, kde naši žiaci zvíťazili 4:1.

1. kolo IV. liga MZ U13 sk.B: TJ ISKRA – HORNÉ OREŠANY vs OŠK SMOLENICE (1:4)

Zostava: 1-Sebastian Herceg, 8-Vlastimil Uhlík (C), 6-Tomáš Pašek, 10-Marko Švec,
9-Jakub Kovarský, 17-Denis Bukovský, 4-Timotej Haberl, 12-Marek Žák, 3-Kevin Hečko,
16-Adam Parák, 14-Adam Pašek, 15-Samuel Dobrovodský, 5-Pavol Púchovský, 11-Dominik Poliak,
7-Samuel Molda, 2-Martin Čuchran

Góly: Marko Švec (22′), Kevin Hečko (35′), Dominik Poliak (52′), Tomáš Pašek (53′)

9TJ Slavoj Boleráz10010:60

Takto isto odohrali svoj zápas aj tí najmenší U9 v Bolerázi, kde sa im dnes nepodarilo zvíťaziť a tak sa zápas skončil 11:2 pre domácich.

1. kolo Prípravka U09 sk.A: TJ SLAVOJ BOLERÁZ vs OŠK SMOLENICE (11:4)

Zostava: 1-Dominik Chalupa, 2-Peter Peško, 3-Ema Kvapilová, 4-Eliška Kadlečková, 5-Teo Hervai,
6-Alex Vajda, 7-Timotej Vajsábel, 8-Teodor Ivan, 9-Jakub Molda, 10-Tomáš Kučera, 11-Samuel Šimek,