Smolenickí dorastenci zatiaľ v tejto sezóne nestratili ani jeden bod a tak sú na prvom mieste s 15 bodmi, ked na ihrisku súpera FK Beluša vyhrali rozdielom 3 góloch (0:3). My sme sa na tento zápas boli pozrieť aj s našou kamerou a s fanúšikmi. OŠK Smolenice usporiadalo autobusový zájazd.

Hodnotenie trénera:

Tréner dorastu U19 Peter Kvapil sa z osobných dôvodov nemohol zúčastniť zápasu, a preto ho zastúpil tréner mladších žiakov U13 Jakub Hovorka Už pred zápasom sme vedeli, že to nebude ľahký súper. Nič sme nechceli podceniť čo sa nám aj podarilo. Začali sme skvelým úvodom, keď sme hneď v prvej minúte zápasu strelili gól z rohového kopu a tým sme prekvapili súpera. Prvý polčas sme diktovali naše tempo, súper za prvý polčas nevystrelil ani na bránu, o tom aj svedčí to, že mame najlepšiu obranu v lige. Cez polčas, sme s realizačným tímom upokojili chalanov a povedali sme si čo zlepšíme v tom druhom. A vyšlo to! V druhom polčase boli iniciatívny aj domáci, ale neohrozili nejako vážne našu bránu v ktorej stál Bruno Ondruš. My sme pridali druhy gól, ktorého autorom bol Tobias Haberl z penalty. Konečný výsledok na 0:3 stanovil autor aj prvého gólu Emanuel Schwarcz a to z priameho kopu. Chalani odviedli super výkon, klobúk dole. Ešte raz im chcem pogratulovať k víťazovu a poďakovať za skvelý výkon. Taktiež ďakujem aj realizačnému tímu Palovi Smolekovi a Igorovi Schwarzovi“.