Koniec série mužov, dorast stratil vyhratý zápas

Počas uplynulého víkendu potešili výsledkom len prípravkári. Žiaci doma a dorast aj muži vonku ťahali za kratší koniec.

Prípravka si pochutila na Dechticiach

Začalo to zle, skončilo to vysokým víťazstvom. Prípravkári OŠK inkasovali už v 5. minúte z kopačky Blaška, ešte pred prestávkou však skóre otočili a po výmene strán zaťažili konto svojho súpera ďalšími štyrmi zásahmi. Darilo sa najmä dvojici J. Kovarský a T. Haberl, ktorý sa presadili zhodne dvakrát. Zásah Petríka v závere už len zmiernil prehru hostí na 2:6.

U13 Sk. B ObFZ Trnava, 6. kolo
OŠK Smolenice – TJ Družstevník Dechtice 6:2 (2:1)
Góly: 9., 17. J. Kovarský, 31., 37. T. Haberl, 38. D. Vsátko, 39. V Uhlík – 5. M. Blaško, 48. M. Petrík
20 divákov

SMOLENICE: Alexander Novák, Dávid Mucha, Martin Kovarský, Lukáš Frimmer (C), Dominik Vosátko, Daniel Janurík, Petra Viteková, Timotej Haberl, Vlastimil Uhlík, Pavol Púchovský, Marek Žák, Jakub Kovarský, Tomáš Pašek, Lukáš Mitas, Bruno Greguš
Tréner: Tomáš Haberl

Žiaci doma bez bodov

Vstup do domáceho duelu proti Zavaru našim žiakom vôbec nevyšiel, po štvrťhodine hry a zásahoch Zlatohlávka a Železníka prehrávali už 0:2. O zníženie sa síce postaral Kadlec, no posledné slovo patrilo hosťom, ktorý po góle Bartoviča triumfovali 3:1.

4. liga U15 ObFZ Trnava, 8. kolo
OŠK Smolenice – OŠK Zavar 1:3 (1:2)
Góly: 33. A. Kadlec – 8. J. Zlatohlávek, 15. Š. Železník, 50. D. Bartovič
20 divákov

SMOLENICE: Bruno Ondruš (C) – Timotej Krist, Marcel Belanský, Ronald Poór, Juraj Lipták, Patrik Kondrček, Ivan Chmelík, Adam Kadlec, Miroslav Pašek, Michal Uhlík, Pavol Lipták, Branislav Krchňák, Filip Kanich, Ľuboš Galgóci
Tréner: Peter Kvapil

Desaťgólová prestrelka v Gbeloch

Skvele rozbehnutý zápas v Gbeloch nedotiahli do víťazného konca. Naši dorastenci vyhrávali v 9. minúte po dvoch góloch Greguša už 2:0, do kabín ale odchádzali za nepriaznivého stavu 2:5. Nádeje na bodový zisk oživili zásahmi Dubčák a Vandák, no po treťom góle Škápika v zápase sa nakoniec z hokejovej výhry tešili domáci. Naša U19 sa bude musieť z tohto duelu poriadne poučiť, stratiť dvojgólový náskok na ihrisku súpera, a navyše za 22 minút inkasovať až päťkrát, sa nemôže stávať.

5. liga Západ U19 ZsFZ, 9. kolo
TJ Nafta Gbely – OŠK Smolenice 6:4 (5:2)
Góly: 21., 41., 84. J. Škápik, 24., 37. L. Kalay, 43. F. Šarközy – 4., 9. J. Greguš, 60. I. Dubčák, 82. P. Vandák
50 divákov

SMOLENICE: Kristián Maštalír – Lucas Poór, Adam Lančarič, Róbert Jaraba, Adam Jurovatý (C), Boris Rangelov, Jozef Brázdovič, Július Greguš, Peter Vandák, Emanuel Schwarz, Ivan Dubčák
Tréner: Igor Sasko

Koniec víťaznej série mužov

Muži odohrali zápas v Šúrovciach, no v šlágri víkendu odchádzali z trávnika predčasne už pred koncom úvodného dejstva. Viac o tomto zápase sa dozviete tu.