VIDEO Boj o postup sa dramatizuje – zaváhali naši muži i Slávia

V 15. kole 8. ligy Select ObFZ Trnava sa situácia na najvyšších priečkach tabuľky poriadne zamotala.

Ambície smolenického áčka na plný bodový zisk v domácom šlágri s v tabuľke tretími Šúrovcami narušil už v 22. minúte premeneným pokutovým kopom Hochman. Krátko na to mal rovnakú príležitosť aj náš kapitán Tomáš Štibraný, z bieleho bodu sa však nepresadil. Svoje zaváhanie odčinil o šesť minút, keď vyrovnal na 1:1. Pri jeho zakončení došlo ku kontaktu s brankárom hostí Fančom, ktorý s podozrením na zranenie rebier opustil trávnik na nosidlách v privolanej sanitke.

Po zmene strán sme sa po prvý raz v zápase dostali do vedenia v 58. minúte, keď loptu do siete poslal Kollarovič. Náš tesný náskok ale vydržal len do 70. minúty, v ktorej Ďuriš vyrovnal a ešte horšie bolo v 84. minúte, keď ten istý hráč otočil duel v prospech Šúroviec.

Keďže v Slovenskej Novej Vsi zaváhala aj trnavská Slávia, situácia na horných priečkach tabuľky sa poriadne zamotala, keď našich mužov delí od druhej Slávie len bod a od tretích Šúroviec už len štyri.