Muži úspešne postúpili do 3.kola BESTRENT CUPu

Áčko Smoleníc zažíva víťaznú vlnu na úvod sezóny.

Po tom čo pred týždňom (17.7.2021 17:30) vyhralo 4:5 na pokutové kopy 10:11 na pôde súpera OŠK Dubovany sa mohli radovať z postupu aj dnes proti TJ Družstevník Brestovany.

V 12. minúte došlo k jednoznačnej penalte v území šestnástky ale pokutový kop sa nekopal.

Prvých 45 minút bolo na oboch stranách málo šancí a tak v prvom polčase gól nepadol.

Zmena strán znamenalo aj striedanie. Z ihriska odišiel Lukáš Štibraný (9) a Jakub Tarranda (17) a nahradili ich Tobias Haberl (6) a Peter Vandák (11)

V 70. minúte padol prvý gól o ktorý sa postaral Martin Študenc (10)

Bohužiaľ, skóre 1:0 sa udržať nášmu Áčku nepodarilo udržať v riadnom hracom čase a inkasovali 90. minúte gól o ktorý sa postaral hráč hostí Adam Sládeček (9) a zápas sa v riadnom hracom čase skončil 1:1

Na rad nasledovali penalty. Ako prvý z bieleho bodu strielali hostia, hráč s číslom 20 Miroslav Hrašna. Peter Kvapil tento PK kop vychytal.

Ďalej nasledoval kop od Ivan Dubčák (15), ktorý úspešne premenil.

A tak stav na penalty bol 1:0

Loptu si z bieleho bodu postavil aj hráč hostí s číslom 12
Matúš Krajčovič, ktorý taktiež nepremenil pokutový kop.

Na neúspešný kop hostí reagoval hráč smolenického Áčka
Tobias Haberl (6), ktorý taktiež úspešne pokutový kop premenil.

Stav na penalty bol 2:0

Na tretí pokus sa to hráčom hostí podarilo. Hráč s číslom 19
Adam Zlatohlávek pokutový kop úspešne premenil.

Hráči smolenického Áčka odpovedali na premenený pokutový kop úspešne. Postaral sa o to hráč Peter Vandák (11)

Stav na penalty bol 3:1