Úspešný víkend Smoleníc – 4 zápasy, 4 výhry

OŠK Smolenice zažil mimoriadne vydarený víkend, všetky štyri vekové kategórie si do tabuľky pripísali plný bodový zisk.

Trojbodový štart Čavojského

Premiéra na lavičke OŠK vyšla novému trénerovi Romanovi Čavojskému. V Dolnom Dubovom síce naši muži prehrávali od 13. minúty po góle Obšivana, ku ktorému sa lopta dostala po rohovom kope a viacerých odrazoch v šestnástke, v 31. minúte však vrátil naše áčko do hry Sudin.

Nový systém hry OŠK, ktorý sa tímu snaží vtlačiť nový kouč, ešte za dva tréningy nemôže byť v hráčoch vžitý, čo domáci využívali v úvodnej polovici druhého dejstva a viackrát nebezpečne pohrozili. Gól však pridať nedokázali a trestu za to sa dočkali v 83. minúte, keď sa Tomáš Štibraný dokázal presadiť cez dvojicu súperov a strelou z hranice šestnástky ukončil trojzápasové čakanie Smoleníc na plný bodový zisk.

Podrobnosti

Dátum Čas Súťaž Sezóna Kolo Full Time
15. októbra 2017 14:30 8. liga Select ObFZ Trnava 2017/18 11 90'

Výsledky

Klub1. polčas2. polčasVýsledokVýsledok
TJ Družstevník Dolné Dubové101Prehra
OŠK Smolenice A112Výhra

OŠK Smolenice A

# Hráč Pozícia Góly Asistencie ŽK ČK
Peter KvapilBrankár001 (74')0
Martin PanákObranca0000
Andrej ZvolenskýObranca001 (53')0
Alan ČernuškoStredopoliar0000
Patrik Martin HodulíkStredopoliar0000
Peter BencaÚtočník0000
Andrej JuricaStredopoliar001 (84')0
Tomáš ŠtibranýStredopoliar1 (83')000
Lukáš Hrkeľ Stredopoliar0000
Marek SudinÚtočník1 (31')000
Erik KollarovičÚtočník0000
Peter BoledovičObranca0000
Jozef Brázdovič Obranca0000


Ďalšie výsledky 11. kola
Vlčkovce – Slovenská Nová Ves 1:2
Buková – Lovčice 2:1
Opoj – Bíňovce 0:1
Dlhá – Slávia Trnava 0:0

 
 
Klub
Z
V
R
P
Skóre
B
K
+/-
FP
1 OŠK – FO Slovenská Nová Ves 11 8 1 2 28:15 25 10 10 0
2 TJ Družstevník Bíňovce 10 7 1 2 37:18 22 9 10 0
3   Telovýchovná jednota Družstevník Opoj 11 7 0 4 37:19 21 8 3 0
4 OŠK Smolenice 11 6 3 2 33:26 21 7 6 0
5 FK TJ Družstevník Buková 11 5 1 5 24:42 16 6 -2 0
6 TJ Družstevník Vlčkovce 11 4 2 5 24:26 14 5 -4 0
7   TJ Družstevník Lovčice 11 4 0 7 26:31 12 4 -3 0
8 FK AŠK SLÁVIA Trnava 11 2 4 5 24:23 10 3 -5 0
9   TJ Družstevník Dolné Dubové 10 3 1 6 26:28 10 2 -8 0
10   TJ Družstevník Dlhá 11 1 1 9 11:42 4 1 -14 0

 

Desiatka v podaní dorastu

Dorastenci v boji o najvyššie priečky tabuľky privítali súpera z jej opačného konca Mokrý Háj. Po polčasovom skóre 2:1, ktoré gólmi zariadil Janeček, zrejme nik na štadióne neočakával konečný výsledok 10:1.

Naša devätnástka sa však v druhom dejstve rozstrieľala, keď dva góly zaznamenal Greguš, po jednom Jurovatý, Hodulík, Klimo, Brázdovič a aj striedajúci Ostrovský a raz vlastného brankára prekonal Kubina. 

Podrobnosti

Dátum Čas Súťaž Sezóna Kolo Full Time
14. októbra 2017 14:30 5. liga U19 Západ ZsFZ 2017/18 8 90'

Výsledky

Klub1. polčas2. polčasVýsledokVýsledok
OŠK Smolenice U192810Výhra
OFK Mokrý Háj U19101Prehra

OŠK Smolenice U19

# Hráč Pozícia Góly Asistencie ŽK ČK
Patrik KlementovičBrankár0000
Ivan DubčákObranca0000
Jakub PeškoBrankár0000
Adam JurovatýStredopoliar1 (80')000
Matej HodulíkStredopoliar1 (84')000
Marek Sýkora Stredopoliar0000
Július GregušStredopoliar2 (82', 89')000
Marcus Klimo Stredopoliar1 (64')000
Kristián Janeček Stredopoliar2 (12', 14')000
Adam Lančarič Obranca0000
Jozef BrázdovičObranca1 (55')000
Jozef Daniš Obranca0000
Samuel Ostrovský Stredopoliar1 (68')000
Samuel Vrlák Stredopoliar0000
Jakub Černý Útočník0000

Ďalšie výsledky 8. kola
Rohov – Kopánka 1:0
Kátlovce – Siladice 0:12
Kopčany – Horné Orešany 3:2
Zeleneč – Rybky 7:3
Jablonica – Gbely 0:4

Klub
Z
V
R
P
Skóre
B
K
+/-
FP
1 TJ Družstevník Siladice 7 6 0 1 40:10 18 13 12 0
2 OŠK Smolenice 8 5 2 1 32:6 17 12 2 0
3 OŠK Rohov 7 5 2 0 19:4 17 11 8 0
4 ŠK Slávia Zeleneč 8 4 4 0 31:5 16 10 1 0
5 TJ NAFTA GBELY 7 3 3 1 18:12 12 9 -3 0
6   TJ Kopčany 7 3 2 2 18:16 11 8 -1
7   FC Družstevník Rybky 7 3 0 4 19:24  9 7 0
8 TJ Iskra – Horné Orešany 7 2 1 4 19:20 7 6 -2 0
9 SFC Kopánka 7 2 1 4 13:16 7 5 -2 0
10 OFK Mokrý Háj 6 2 1 3 11:23 7 4 1 0
11 TJ FC Kátlovce 8 2 1 5 7:35 7 3 -5 0
12 TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 7 1 1 5 10:26 4 2 -5 0
13 TJ Tatran Jablonica 8 0 0 8 3:43 0 1 -15 0

 

Žiaci si pochutili na Drahovciach

Hoci pred zápasom 9. kola 4. ligy ObFZ Trnava boli Drahovce v tabuľke vyššie ako naši žiaci, tí sa svojho súpera nezľakli a odprevadili ho domov s päťgólovým prídelom. 

Kanonádu OŠK odštartoval v prvom polčase Haberl, v druhom dejstve sa k nemu postupne pridali Schwarz, Lipták, Uhlík a Kadlec.

Podrobnosti

Dátum Čas Súťaž Sezóna Kolo Full Time
15. októbra 2017 12:00 4. liga Rubbex U15 ObFZ Trnava 2017/18 9 70'

Výsledky

Klub1. polčas2. polčasVýsledokVýsledok
OŠK Smolenice U15145Výhra
OFK Drahovce U15000Prehra

Ďalšie výsledky 9. kola
Boleráz – Zavar 4:1
Zeleneč – Modranka 0:0
Cífer – Kopánka 8:0
Dolná Krupá – Bučany 0:22
ŠK Blava 1928 – Siladice 7:3
Krakovany – Slávia Trnava 2:1

Klub
Z
V
R
P
Skóre
B
K
+/-
FP
1 TJ Slavoj Boleráz 10 9 0 1 51:9 27 14 12 0
2 FO ŠK Modranka 10 8 2 0 68:3 26 13 11 0
3 OFK Bučany 10 7 2 1 74:17 23 12 8 0
4 FK AŠK SLÁVIA Trnava 10 7 0 3 36:24 21 11 6 0
5 ŠK Cífer 1929 10 6 0 4 27:11 18 10 3 0
6 ŠK Slávia Zeleneč 10 5 1 4 26:19 16 9 1 0
7 FK Krakovany 10 5 0 5 19:28 15 8 0 0
8 OŠK Zavar 10 4 2 4 23:17 14 7 -1 0
9 OŠK Smolenice 10 3 2 5 16:26 11 6 -4 0
10 ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 10 2 3 5 15:17 9 5 -6 0
11 TJ Družstevník Siladice 10 3 0 7 25:43 9 4 -6 0
12 OFK – Drahovce 10 3 0 7 16:39 9 3 -3 0
13 SFC Kopánka 10 1 1 8 16:75 4 2 -11 0
14 OŠK Dolná Krupá 10 0 1 9 8:92 1 1 -17 0

 

Prípravka vyhrala v derby

Prípravkári OŠK Smolenice cestovali v 7. kole súťaže do Horných Orešian. V 10. minúte sa ujali vedenia zásluhou Timoteja Haberlu, v 18. zvyšoval na 0:2 Vosátko.

Aj po prestávke mierili do čierneho len naši chlapci, keď v 28. minúte uzavrel skóre na 0:3 svojim druhým zásahom Haberl.

Podrobnosti

Dátum Čas Súťaž Sezóna Kolo Full Time
14. októbra 2017 10:30 U13 skupina B ObFZ Trnava 2017/18 7 50'

Výsledky

Klub1. polčas2. polčasVýsledokVýsledok
TJ Iskra Horné Orešany U13000Prehra
OŠK Smolenice U13213Výhra

Ďalšie výsledky 7. kola
Boleráz – Spartak Trnava 2:0
Suchá nad Parnou – Dolné Orešany 0:1
ŠK Blava 1928 – Zvončín 1:0
Dolná Krupá – Dobrá Voda 4:0

 
 
Klub
Z
V
R
P
Skóre
B
K
+/-
FP
1 TJ Slavoj Boleráz 7 5 2 0 23:3 17 10 8 0
2 OŠK Dolná Krupá 7 5 1 1 30:5 16 9 7 0
3 TJ Družstevník Zvončín 7 4 2 1 33:5 14 8 2 0
4 ŠK Dobrá Voda 7 3 3 1 28:9 12 7 0 0
5 ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 7 4 0 3 16:16 12 6 0 0
6 FC Spartak Trnava 7 2 2 3 12:14 8 5 -4 0
7 OŠK Smolenice 7 2 2 3 6:17 8 4 -1 0
8 TJ Vinohradník Suchá nad Parnou 7 2 0 5 16:19 6 3 -3 0
9 FK Sokol Dolné Orešany 7 2 0 5 5:15 6 2 -3 0
10 TJ Iskra – Horné Orešany 7 0 0 7 1:67 0 1 -12 0
Share